Doradztwo kredytowe

Naszym klientom pomożemy znaleźć optymalne rozwiązania finansowe. Dzięki dobrym relacjom w bankach, nawet w tak trudnych jak dzisiejsze okolicznościach rynkowych, mamy możliwość zaproponowania ofert specjalnych dla klienta indywidualnego pod konkretną inwestycję.

Dodatkowo mając do dyspozycji oferty z kilkunastu banków jesteśmy w stanie dopasować optymalny kredyt praktycznie dla każdego Klienta.

Osobom szukającym kredytu pomagamy: 

1. wybrać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy spośród ofert banków,
2. określić walutę, oprocentowanie i okres spłaty zadłużenia,
3. wyjaśnić różnice w poszczególnych ofertach,
4. wypełnić wymagane dokumenty,
5. sfinalizować podpisanie umowy z bankiem,
6. zamienić dotychczasowy kredyt na nowy - tańszy - w innym banku,
7. połączyć wszystkie dotychczasowe kredyty w jeden tańszy.

Wyróżnia nas profesjonalizm, nie jesteśmy związani z żadnym bankiem, szybkie działanie, optymizm, mobilność, elastyczność, promocyjne oferty bankowe dla naszych klientów, wsparcie banków, analityków, indywidualne podejście do każdego.

Zainteresowała Ciebie nasza oferta?

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz, a specjalnie dla Ciebie przejrzymy oferty ponad 200 Inwestycji w Warszawie oraz okolicy i przedstawimy tylko te propozycje sprzedaży Nowych Mieszkań bez prowizji i w najniższych cenach które najlepiej spełniają Twoje oczekiwania.

Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt. 5 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.) przez administratora danych, CentralSpace S.A. z siedzibą Trzech Budrysów 29/28, 02-381 Warszawa, w celu przedstawienia oferty handlowej CentralSpace S.A., a także w celach marketingowych. Podanie danych osobowych CentralSpace S.A. jest dobrowolne, poprzez zaakceptowanie niżej wymienionych oświadczeń.