Doradztwo w wyborze mieszkania

Chcąc zmaksymalizować szanse na to, że dokonany przez Was wybór mieszkania okaże się doskonałą inwestycją, oferujemy Wam możliwość skorzystania z wiedzy naszych ekspertów do spraw nieruchomości.

Bez żadnych opłat, bez zobowiązań i jakichkolwiek ukrytych kruczków nasi doradcy pomogą Wam ocenić opłacalność zakupu danej nieruchomości pod kątem wielu czynników, takich jak atrakcyjność lokalizacji, konkurencyjność nieruchomości czy przepisy prawne. Wspólnie możecie przeprowadzić również kompleksową analizę zysków i strat, która z pewnością pomoże Wam przy wyborze najlepszej oferty.

Jednocześnie zachęcamy Was do aktywnego śledzenia naszego Poradnika Zakupowego. Znajdziecie w nim regularnie aktualizowane treści dotyczące kluczowych kwestii, na które warto zwrócić uwagę podczas zakupu mieszkania.

Zainteresowała Ciebie nasza oferta?

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz, a specjalnie dla Ciebie przejrzymy oferty ponad 200 Inwestycji w Warszawie oraz okolicy i przedstawimy tylko te propozycje sprzedaży Nowych Mieszkań bez prowizji i w najniższych cenach które najlepiej spełniają Twoje oczekiwania.

Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt. 5 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.) przez administratora danych, CentralSpace S.A. z siedzibą Trzech Budrysów 29/28, 02-381 Warszawa, w celu przedstawienia oferty handlowej CentralSpace S.A., a także w celach marketingowych. Podanie danych osobowych CentralSpace S.A. jest dobrowolne, poprzez zaakceptowanie niżej wymienionych oświadczeń.