Prowadzimy sprzedaż  mieszkań dla większości  warszawskich  deweloperów.

 


Wybieramy dla naszych Klientów najlepsze i najtańsze mieszkania z wielu różnych  inwestycji w danej dzielnicy.

 


Nasza siła sprzedażowa pozwala Nam bardzo często na wynegocjowanie rabatu dla Klienta bezpośrednio z dyrekcjami deweloperów, którego Klient nie otrzymałby jeżeli zgłosiłby się do biura sprzedaży znajdującego się na inwestycji.

 


Prowadzimy także przedsprzedaż mieszkań, co sprawia, że Klient otrzymuje od Nas pełną ofertę jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnej sprzedaży przez dewelopera

 

O nas

CentralSpace S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla uczestników rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w Warszawie. Spółka CentralSpace świadczy uslugi związane z inwestycjami na rynku nieruchomości, wynajmem nieruchomości, zarządzaniem nieruchomościami jak również wykończeniem wnętrz. Obecnie Spółka CentralSpace S.A realizuje projekt: „Wzrost konkurencyjności Spółki CentralSpace S.A. poprzez wdrożenie innowacji usługowych i produktowych”.

Zbieramy grupy potencjalnych klientów z całej Polski zainteresowanych zakupem mieszkania lub lokalu użytkowego lub też jego wykończeniem. W ich imieniu negocjujemy bezpośrednio u deweloperów, producentów i wykonawców najbardziej atrakcyjne rabaty. Dzięki temu zyskują Państwo najlepszą ofertę, nie do osiągnięcia w przypadku indywidualnej transakcji .

 

Ponad 200 inwestycji mieszkaniowych na sprzedaż

 

Mieszkania na sprzedaż z rynku pierwotnego

 

Bezpłatna pomoc przy zakupie nowych mieszkań

Nieruchomości

Wykończenia wnętrz

Doradztwo kredytowe

Projekty unijne

Zainteresowała Ciebie nasza oferta?

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz, a specjalnie dla Ciebie przejrzymy oferty ponad 200 Inwestycji w Warszawie oraz okolicy i przedstawimy tylko te propozycje sprzedaży Nowych Mieszkań bez prowizji i w najniższych cenach które najlepiej spełniają Twoje oczekiwania.

Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt. 5 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.) przez administratora danych, CentralSpace S.A. z siedzibą Trzech Budrysów 29/28, 02-381 Warszawa, w celu przedstawienia oferty handlowej CentralSpace S.A., a także w celach marketingowych. Podanie danych osobowych CentralSpace S.A. jest dobrowolne, poprzez zaakceptowanie niżej wymienionych oświadczeń.